**** Hotel Boutique hotel Domus Henrici ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici Butique Prague Hotel Domus Henrici se nachází pár kroků od hlavní brány Pražského hradu. Památky města Prahy, stejně jako obchodní a nákupní a zábavní oblasti je možné prozkoumat pěšky. Terasy a pokoje poskytují hostům klidnou atmosféru s nádherným výhledem na město nebo na Petřínské sady.

Ubytování:
Domus Henrici Boutique Hotel v Praze hostům nabizí osm komfortně zařízených pokojů z toho 7 dvoulůžkových a 1 apartmá s vchody z jihu.

Všechny pokoje mají ve vybavení telefon s přímou volbou, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar a trezor, hi-fi minisystem s CD přehrávačem, kazetového přehrávače a rádia. Prostorný sprchový kout s vysoušečem vlasů a toaletou. Na polovině pokojů je ve výbavě velká rohová vana. Psací stůl, který je ideální pro obchodní cestující k tomu přípojka na internet a fax, který současně obsahuje kopírka a skener.

Gastronomie:

Hotel Henrici Botique Domus poskytuje hostům snídaně v podobě bufetu v útulné místnosti. Hosté v bufetu nelznou džus, kávu, čaj, mléko, čerstvé pečivo, cereálie, jogurt, máslo, džem, sýr, šunky, paštiky, ovoce. V baru jsou k dispozici nealkoholické nápoje, víno, lihoviny, koktejly. Snídaně jsou podávány formou bufetu v útulné místnosti s dobovými kachlovávými kamny. Service od 7 do 12 sm Hosté mohou navštívit i okolní restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, které jsou skoro na každém rohu.

Služby:
Mezi hotelové služby je zahrnuta projekce v klubovně. Placené parkoviště je v blízkosti hotelu. Nedaleko je rekreační a relaxační centrum. Recepce ochotně zajistí rezervaci vstupenek, výlety a zajistit využití blízkosti rekreační a relaxační centrum. Hotel má také vlastní dopravní služby s anglicky mluvícího řidiče.
Hotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Boutique hotel Domus Henrici - na pokojích je telefon